Download
Send

Projekťák pro oblast finalizace

Manufacturing

13201

Czech Republic, Ústí nad Labem, Decin

Remote Position: 

No

May 12th, 2017

Internship: 

No

Projekťák pro oblast finalizace

Hledáš práci v Děčíně? Baví tě technologie? Chceš se podílet na rozjezdu nové výrobní haly? V Constelliu hledáme nového kolegu na pozici, která by tě mohla zajímat…

Povede tě šéf oddělení finalizace a budeš mít podporu zkušenějších členů týmu. Budeš moci uplatnit svoje dovednosti a naučit se i hodně nového.

V Constelliu pracujeme na projektech pro prémiové značky v rámci automotive průmyslu a budeme rádi, když nám pomůžeš. Stabilně navyšujeme produkci, spolupracujeme napříč divizí v rámci Evropy, takže pokud budeš chtít, můžeš nastartovat / posunout svoji pracovní cestu právě u nás.

Co přesně budeš mít na starosti?

Půjde o uskutečnění nových projektů v rámci finalizace, které mají velkou přidanou hodnotu.

Připadne ti zodpovědnost za projekty, které jsou spojené s novým typem výrobků.. Budeš promýšlet a realizovat investice do strojů tak, abychom mohli vyrobit díly podle potřeb předního automotive zákazníka.

Čeká tě komunikace s výrobci strojů a vlastně i role technického konzultanta pro kolegy z prodeje. Budeš se starat o výběrová řízení i následné převzetí strojů do výroby. Budeš tak řídit dodavatele a připravovat kalkulace pro stroje.

Jaká jsou další očekávání na pozici?

Úspěšně jsi dokončil technickou školu (střední nebo vysokou). Domluvíš se anglicky. Pokud vládneš i němčinou, bude to plus. Znáš statistické metody a víš, o čem je lisování, tažení i obrábění. Rád pracuješ jak v týmu, tak samostatně a učíš se novým věcem (zní to jako fráze, ale je to myšleno vážně).

Co tě v Constelliu čeká?

Zajímavá práce (inovativní projekty) v dobře fungujícím týmu odborníků. Prostředí stabilně silné mezinárodní společnosti.

Motivační ohodnocení - nadprůměrná mzda a systém benefitů (5 týdnů dovolené, penzijko a další). Možnost profesního i osobního růstu - třeba další jazyková výuka, program v rámci Constellium University