Download
Send

Vedoucí výrobní linky

Manufacturing

13221

Czech Republic, Ústí nad Labem, Decin

Remote Position: 

No

May 12th, 2017

Internship: 

No

Vedoucí výrobní linky

Hledáš práci v Děčíně? Chceš být zodpovědný za vedení týmu a za zlepšení výrobních postupů? V Constelliu hledáme nového kolegu na pozici, která by tě mohla zajímat…

Povede tě šéf provozu a budeš mít podporu zkušenějších kolegů z oddělení. Budeš moci uplatnit svoje dovednosti a naučit se i hodně nového.

V Constelliu pracujeme na projektech pro prémiové značky v rámci automotive průmyslu a budeme rádi, když nám pomůžeš. Stabilně navyšujeme produkci, spolupracujeme napříč divizí v rámci Evropy, takže pokud budeš chtít, můžeš nastartovat / posunout svoji pracovní cestu právě u nás.

Co přesně budeš mít na starosti?

Půjde o řízení výrobního týmu.

Vyrábíme polotovary z hliníkových slitin. Budeš řídit produktivitu, zásoby, podíl technického odpadu i spotřebu energií tak, abychom dosáhli plánované úrovně parametrů. Určitě bude prostor postupy dál optimalizovat jak z pohledu kvality, tak produktivity. Důležitý je i aktivní podíl na předcházení vzniku reklamací.

Jaká jsou další očekávání na pozici?

Úspěšně jsi dokončil školu, střední nebo vysokou. Bylo by super, kdybys měl už zkušenost z automotive. Nepůjde to u nás bez angličtiny. Když se domluvíš německy, budeme rádi.

Rád funguješ jak v týmu, tak samostatně a učíš se novým věcem (zní to jako fráze, ale je to myšleno vážně).

Co tě v Constelliu čeká?

Zajímavá práce (inovativní projekty) v dobře fungujícím týmu odborníků. Prostředí stabilně silné mezinárodní společnosti

Motivační ohodnocení - nadprůměrná mzda a systém benefitů (5 týdnů dovolené, penzijko a další). Možnost profesního i osobního růstu - třeba další jazyková výuka, program v rámci Constellium University.

 

Pokud 100% nesplňuješ všechna kritéria, nenech se odradit. Hledáme nové posily i pro další oddělení - pošli životopis na kariera@constellium.cz